Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

0
64

Takvimler 198’i gösterdiğinde bir grup iş adamı tarafından projelendirilen ve hayata geçirilen Akbank’ın temelinde Hacı Sabancı ismi yer alıyor… 94 Milyar Dolarlık seviyeye erişen ve an itibarıyla ülkemizin en büyük bankalarından bir tanesi olan Akbank, hali hazırda aktif olarak çalışmalarına devam ediyor.

Binlerce müşterisi ile birlikte kalabalık bir görüntü sergileyen bu özel banka, bireysel müşterilerin yanış ıra kurumsal hesaplara da ev sahipliği yapmaktadır. Akbank müşteri hizmetleri numarası bilgisi sunmadan önce bu detayları da sizinle paylaşmak istedik. 444 25 25 numaralı telefon aracılığı ile de personele ulaşabileceğiniz bilgisini vermiş olalım.

En köklü isimlerden biri ve her geçen gün zirveye biraz daha yaklaşıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda örnek teşkil eden bu markayı sizler de tercih edebilir ve hemen şimdi bu aileye katılım sağlayabilirsiniz. Özellikle maaş müşterilerine çok sayıda ayrıcalık sunuyor ve onları bu ailede yer aldıkları için mutlu ediyor. Dilerseniz ana konumuza dönelim ve biraz olsun müşteri hizmetlerinden bahsedelim…

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

444 2525 numaralı telefon üzerinden sizler de müşteri hizmetleri çalışanlarına kısa süre içerisinde erişim sağlayabilir ve taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca aralıksız hizmet verdiklerini de hatırlatmak isteriz. Daha da önemli bir detay var ve bu numarayı tuşladığınızda dakikalarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Kalabalık bir kadro sizleri karşılıyor ve en kısa süre içerisinde personel ile muhatap olma şansı elde ediyorsunuz. Telefon bankacılığı konusunda da öncü firmalardan biri olan Akbank, taleplerinize daha kusursuz bir şekilde yanıt verebilmek adına hizmet yelpazesini de genişletmiş durumda. Müşteri hizmetleri aracılığı ile yalnızca hesap hareketlerini kontrol etmekle yetinmiyor ve aynı zamanda para transferi için onay da verebiliyorsunuz.

7/24 hizmet almak adına sizler de bu numarayı not edebilir ve dilediğiniz an tuşlayabilirsiniz. Soru ve sorunlarınıza yanıt vermek adına görevlendirilen personel kadrosu, görevini de layıkıyla yerine getirmeyi başarıyor.

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Sesli yanıt sisteminden faydalanıyorsanız eğer bu konuda daha şanslı olduğunuzu hatırlatmak isteriz. ’’Kampanyalar’’ dediğiniz takdirde bilgi vermek adına direkt olarak personel ile muhatap olabiliyorsunuz ve bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Elbette kampanyaları dinlemek zorunda değilsiniz ve işlem yapmak istediğiniz konuyu iletmeniz yeterli olacaktır.

Tuşlamalı şekilde ilerlemek ve direkt olarak personele bağlanmak isterseniz de yapmanız gerekenler gayet kolaydır. İlk olarak 2’ye basın ve hemen ardından kimlik numaranızı ya da kart numaranızı girerek devam edin. Son olarak vereceğimiz sırayı takip edin ve “2-2-0” tuşlaması yapın.

Zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız eğer bu tuşlama sırasını takip etmeniz yeterli olacaktır. Direkt olarak çağrı merkezi ekibine bağlanacak ve taleplerinizi de doğrudan iletme şansı elde edeceksiniz. Akbank müşteri hizmetleri personeli, deneyim sahibi isimlerden oluşuyor ve zaten sohbet etmeye başladığınızda bunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren ve insanlarla nasıl konuşmaları gerektiği konusunda bilgi sahibi olan personel, sizleri de memnun etmeyi başaracaktır. Detaylı bilgi almak ve yine bu insanlar ile tanışmak adına sizler de hemen şimdi aramalarınızı yapabilir ve taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Diğer bankaların müşteri hizmetleri birimi ile kıyasladığımız takdirde Akbank çağrı merkezi gerçekten hizmet vermek adına can atan deneyimli insanlar olduklarını ve bu konuda da bir adım önde yer aldıklarını görebiliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz