Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
62

Arçelik, Türk beyaz eşya sektöründe 1955 yılında Lütfi Doruk ve Vehbi Koç tarafından Sütlüce’de kurulmuştur. Ülkemizin önde gelen beyaz eşya markasından biri olan Arçelik en çok tercih edilen beyaz eşya olmasıyla kullanıcılarından çok fazla soru almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarasını haftanın her günü arayabilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Arçelik Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 888 ile ulaşabilirsiniz. Müşterilerine en iyi hizmet vermeyi amaçlayan Arçelik, müşteri memnuniyetini de ön planda tutmak için gerekli özeni de göstermektedir. 550’yi aşan ve her yıl bu sayıyı artıran Arçelik, müşteri hizmetlerine de ciddi yatırımlar yapmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat satın almış olduğunuz ürün ile ilgili bilgi alabilir, görüş ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Kendi alanında yurt içinde çok büyük değişim ve inovasyonlar yapan marka, ürün ve teknolojileriyle sürdürdüğü liderliğini global arenaya taşımıştır. 1999 yılı Arçelik için büyüme yılı olmuştur. 2001 yılında Beko markasının da pazarlama ve satışı Arçelik çatısı altında birleştirilmiş, Arçelik A.Ş tarafından yürütülmeye başlanmıştır.

Arçelik, 7 ülkede Türkiye, Romanya, Rusya, Çin, Tayland, Pakistan ve Güney Afrika’da 18 üretim tesisi 30.000 çalışanı ve 11 markasıyla (Beko, Defy, Altus, Arçelik, Grundig, Blomberg, Elektrabregenz, Arctic, Flavel, Leisure, Dawlance ) 130’dan fazla ülkede hizmet sunan firma her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Beyaz eşya, küçük ev aletleri, Kişisel bakım ürünleri, havalandırma sistemleri, Mikrodalga cihazları, ses ve görüntü, Elektrik motorları, Bilgisayarla ilgili elektronik, Medya ürünleri, tüketici elektroniğinden mutfak aksesuarlarına kadar satış ve satış sonrası müşteri hizmetini yürüten marka ülkemizde birinci Avrupa’da 2’nci büyük şirket olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan marka fark yaratan ürün ve teknolojisiyle en sevilen marka olarak kullanıcılarının gönlünde taht kurmuş durumda. Ülkemizde bu kadar tercih edilen marka olmasında servis ağının yaygın olması oldukça önemli bir etken.

 

Arçelik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ülkemizde hemen hemen her evde herkesin evinde olan işlerini azaltan Arçelik, verdiği yüksek kaliteli hizmet ve teknik desteği ile markayı kullananların beğenisini almış, isim yapmıştır. Ülkemizde bir çok ödüle layık görülen marka çevre tutumuyla da ön planda olmayı başarmıştır. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin 7/24 saat sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Arçelik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 444 08 88

Arçelik Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ülkemizin popüler beyaz eşya markası olan Arçelik, ülkemizde ürünlerinin kalitesini artırmak için müşterilerin sorun ve şikayetlerini dinleyerek en iyi çözümü sunmaya çalışmaktadır. Müşterilerine en iyi hizmet için Çağrı Merkezi Telefon Numarasından  444 08 88 öneri, görüş, şikayet ürün ile ilgili bilgi almak için hızlı çözüm bulabilirsiniz.

Arçelik Şikayet Hattı

Arçelik ürünü ile sıkıntı yaşadıysanız, ürün ile ilgili olumsuz düşünceleriniz varsa müşteri temsilcisiyle irtibata geçebilirsiniz.  Markanın şikayet hattı bulunmamaktadır. Arçelik 444’lü numaradan şikayet ve öneride bulunabilirsiniz. Diğer bir iletişim yolu ise iletişim formunu doldurarak bilgi alabilirsiniz. İletişim formunu doldururken tüm alanları eksiksiz, tam olarak doldurduğunuzdan emin olunuz. İletişim formu ile gönderilen durumlar için müşteri temsilcileri en kısa zamanda dönüş sağlamaktadır.

Arçelik kaliteli, güvenilir ürünleri, satış sonrası hizmeti ile Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markasıdır. Müşterilerine en iyi hizmet vermeyi amaçlayan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmanın haftanın 7 gün 24 saati Müşteri Hizmetleri Numarasını 444 0 888 arayarak işlemlerinizi kolaylıkla ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışma Saatleri

7/24

İletişim

Telefon: 444 0 888

Email:müşteri.hizmetleri@arcelik.com

Whatsapp: +90 544 444 08 88

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz