Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

0
53
avea-musteri-hizmetleri-direk-baglanma

Avea, bir döneme damga vurmayı başarmış olan operatörlerden bir tanesidir. Yakın zaman Türk Telekom ile yapılan iş birliği de bu kusursuz operatörü bir adım daha öne taşıdı diyebiliriz. Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgisi vermeden önce dilerseniz operatörü konuşalım ve tarifelere de detaylı bir şekilde göz atalım.

Avea müşteri hizmetlerine direk bağlanma yazımız sayesinde telefon görüşmeniz uzamayacak ve işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapacaksınız. Hali hazırda Avea ismi ne yazık ki resmiyette yer almıyor ve Türk Telekom olarak karşımıza çıkıyorlar. Az sonra paylaşacağımız numarayı tuşladığınızda da Türk Telekom ibaresi ile karşı karşıya geleceksiniz. Öğrenciler için muazzam tarifelere sahip olduklarını da hatırlatmak isteriz ve ticari hatlar için de özel fırsatlar sunuyorlar.

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sizler de daha uygun rakamlar ile daha hızlı iletişim kurmak isterseniz eğer bu operatörü tercih edebilirsiniz. Yeni geçiş yapacak olan üyelerine çok özel fırsatlar sunan Avea, bu konuda da sizleri tatmin edecek ve taleplerinize kusursuz bir şekilde yanıt verecektir. 444 1 500 numaralı telefon üzerinden çağrı merkezi personeline erişim sağlayabileceğinizi de hatırlatmak isteriz ancak doğrudan personel kadrosuna ulaşmak isterseniz eğer “2-1-0” tuşlarını kullanmanız gerekiyor.

avea-musteri-hizmetleri-direk-baglanma
avea-musteri-hizmetleri-direk-baglanma

Zaman her iki taraf için de değerli ve firma da bunun farkında görünüyor. Telesekreteri dinlemeden direk olarak personel ile görüşme yapmak adına ilgili kombinasyonu takip etmeniz yeterli olacaktır. Öneri ve şikayetlerinizi sizler de dilediğiniz an aktarabiliyor ve yardım alabiliyorsunuz.

Avea Müşteri Hizmetleri Çalışma saatleri

Sesli yanıt sistemi ile hizmet veren firma, haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor. Hafta sonu bu durum biraz daha sıkıntılı bir hal alabilir çünkü bazı birimlerin kapalı olduğunu ve erişimin mümkün olmadığını hatırlatmak isteriz. Çağrı merkezi personeli ise 7 gün 24 saat hizmet vermektedir ve bu bağlamda sizleri yalnız bırakmayacağını da hatırlatmak isteriz.

Türk Telekom ile yapılan anlaşma sonrası kurumsallık ve profesyonellik konusunda çok daha özel ve önemli adımlar atıldığını da görebiliyoruz. Çağrı merkezini aradığınızda bunu sizler de daha net bir şekilde fark edecek ve ne demek istediğimizi de daha iyi anlamış olacaksınız. Haftanın her günü sizlere yardımcı olmak adına telefon başında bekleyen kalabalık bir kadro var.

Bu kadroya ulaşarak şikayetlerinizi iletebiliyorsunuz ve aynı zamanda eğer varsa önerilerinizi de yine personel kadrosu ile paylaşma şansına sahipsiniz. Abonelerinin görüşlerine ve düşüncelerine önem veren firma, sınıfının en iyisi olmak adına her alanda ve her birimde çalışma başlatmış durumda. Onları bir adım öne taşıyan en önemli unsurlardan bir tanesi de kesinlikle budur.

Profesyonel bir ekibe sahip olan çağrı merkezi birimi, soru ve sorunlarınıza daha hızlı bir şekilde yanıt vermek ve bu işi gerçek manada düzgün bir biçimde yerine getirmek adına kendini geliştirmeye devam ediyor.

Avea Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ve Diğer İletişim Birimleri

500 ya da 444 1 500 numaralı telefon, Avea müşteri hizmetlerine erişim sağlamanız adına sizlere yardımcı olacak numaralardır. Telefon ile iletişim kurmak istemiyorsanız eğer sizler de mail yolu ile ya da web site aracılığı ile taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz. İletişim konusunda fazlasıyla başarılı olduklarını hatırlatmak isteriz ve en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyorlar.

Avea müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda soru ve sorunlarınızı web sitelerinde yer alan iletişim formunu doldurarak da iletebilirsiniz. Gün içerisinde çözüm üretmek adına kalabalık bir ekip hizmet veriyor ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduklarını da hatırlatmak isteriz. Diğer tüm detaylar için sizler de iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz