BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
49
bim-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Türk kökenli olan BİM marketler zinciri 1995 yılının Mayıs ayında 21 mağaza ile başlamıştır. Türkiye’nin en büyük perakende satışını yapan BİM, en kaliteli ürünlerini Hard Discount (yüksek indirim) modelini ülkemize ilk getiren marka. BİM ile ilgili soru ve görüşleriniz için BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasını arayarak hızlıca sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

BİM Birleşik Mağazaları ilk ilkesi temel gıda ve tüketim malzemelerini en iyi kalite en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırmaktır. Ülkemizde en çok tercih edilen marketlerden biri olan BİM’in yüzde 26.49’una sahip olan Mustafa Latif Topbaş 2009 yılında en zengin 100 Türk listesinde 25. Sırada yer almıştır. Mustafa Topbaş Natura, Seher Gıda, Link Gıda-Cola Turca’nın ortakları arasındadır.

BİM, ciro ve mağaza sayısını istikrarlı bir şekilde artırmaya devam etmektedir. Ortalama 700 ürünü bulunan ve giderek portföyünü geliştirmeye de devam etmektedir. Ülkemizde binlerce mağazaya sahip olan BİM sadece ülkemizde değil, dünya çapında da birden fazla şubesi olan bir kuruluştur. Ülkemizde 6000 üstünde, Mısır’da 215 Fas’ta 329 şubesi ve 37 bini aşan çalışanı bulunmaktadır.

Her hafta özenle hazırlanan indirimli olan aktüel ürünlerle tüketici sayısı her geçen gün artmakta olan BİM, gıda, elektronik ürün, giyim, her alanda kategorileri bulunmaktadır. 2012 yılında Türk Telekom ile yapmış olduğu anlaşma ile mobil operatör hizmeti de vermektedir. BİMCell ismiyle uygun fiyat ve en güzel tarifeleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. BİMCell’e geçiş yapmak isterseniz, BİM mağazalarından yapabilirsiniz.

BİM’ de bulunan ürünler meyve & sebze, unlu mamulleri, dondurulmuş yiyecekler, etli taze ürünler, kahvaltılık, içecek, süt ve süt ürünleri, temizlik ürünleri, gıda dışı ürünleri bulabilirsiniz. 1997 yılında kendi ürünü olan Dost markalı ürünleri müşterileriyle buluşturmuştur.

bim-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi
bim-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurulduğu ilk günden bu yana uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken BİM aynı zamanda müşterilerin görüş ve düşüncelerini de önemsemektedir. İstek, soru ve şikayetleriniz için BİM Çağrı Merkezi Numarası 0850 254 44 44 iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

BİMCell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türk Telekom altyapısını kullanarak BİMCell ismiyle müşterilerine ucuz yoldan daha iyi iletişim hizmeti verebilmek için önemli bir adım atmıştır. BİMCell’i nereden alabilirim? BİMCell rakipleri gibi herhangi bir satış merkezi bulunmamaktadır. BİM mağazasına giderek gerekli evrakları doldurduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. BİMCell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak istiyorsanız  444 4 551 numarayı aradıktan sonra 0’ı tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

BİM Çalışma Saatleri

Her geçen gün büyümeye devam eden Türkiye’nin en büyük marketler zinciri olan BİM Hayatımızın her alanına hitap eden ürün çeşitleri, rakiplerine ve piyasaya göre uygun fiyat garantisi ile tüketici sayısını her geçen gün artırmaktadır. Aktüel ürünleri ile dikkat çeken BİM sabah saat 09.00 ile akşam 21.00 arasında müşterilerine hizmet vermektedir. BİM mağazalarında Cuma günleri namaz saatleri arasında kapalıdır.

Genel Müdürlük:

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş Ebubekir Cad. No:73 Sancaktepe  34887 İstanbul/ Türkiye

Telefon:0216 564 03 03

Faks:0216 311 79 78

İletişim Maili:

Düşüncelerinizi yazılı olarak BİM’e bildirmek için internet ortamından e-posta yolundan online destek alabilirsiniz.

E-posta:iletişim@bim.com.tr

Tamamen Türk firması olan BİM müşterilerine sesli, yazılı her türlü desteği sunan BİM müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak sorun, görüş taleplerinizi BİM Müşteri Hizmetleri Numarasını arayarak hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz