D-Smart Müşteri Hizmetleri Numarası

0
66
d-smart-musteri-hizmetleri-numarasi

Dijital yayın platformu olarak çalışmalarına başlayan ve Doğan Holding imzası taşıyan firma, 2006 yılında projelendirilmiş ve 2007 yılında aktif olarak yayın hayatına adım atmış isimlerden bir tanesidir. Bu konumuzda D-Smart müşteri hizmetleri numarası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

D-Smart müşteri hizmetleri numarası bilgisi öncesi firmayı daha yakından tanımak istedik ve dilerseniz başlığımıza dönelim. D-Smart üzerinden futbol müsabakalarının yanı sıra belgesel ve sinema kanallarını da yakından takip etme şansına sahipsiniz. Türksat 3A ve 4A uydularını kullanarak yayınlarına devam eden kuruluş, hali hazırda çok sayıda aboneye sahip ve hizmet vermeye de devam ediyor.

Müşteri hizmetleri numarası an itibarıyla 0 850 266 02 66 olarak hizmet veriyor ve bu numarayı tuşladığınızda sizleri telesekreter karşılıyor. Çağrı merkezi personeli oldukça sıcak kanlı ve sorunlara çözüm üretmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Dilerseniz çağrı merkezi aracılığı ile hangi işlemleri yerine getirebileceğinizi de detaylı bir şekilde inceleyelim ve bu konudaki soru işaretlerini de ortadan kaldırmaya çalışalım.

d-smart-musteri-hizmetleri-numarasi
d-smart-musteri-hizmetleri-numarasi

D-Smart Müşteri Hizmetlerinden Ne Tür Hizmetler Alabilirim?

Telefon yolu ile alabileceğiniz hizmetler oldukça fazla ve şubeye gitmenize gerek kalmadan sizler de saniyeler içerisinde işlem yapma avantajı elde ediyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de başvuru işlemleridir. D-Smart başvurularınızı dilerseniz çağrı merkezi personeline iletebilir ve süreci çok daha hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz.

Bununla birlikte arıza kaydı oluşturma ve sorgulama işlemlerini de yine çağrı merkezi personeli aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Tüm bu işlemleri online olarak yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz ve form doldurarak ya da mail yolu ile de harekete geçebilirsiniz.

Son olarak şikayet kayıtlarınızı ve taleplerinizi de yine çağrı merkezi destek birimi aracılığı ile firma yetkili isimlerine iletme şansına sahipsiniz. Zengin bir hizmet yelpazesi ile karşımıza çıkıyorlar ve bu konuda sizleri herhangi bir şekilde mağdur etmeyeceklerini de belirtmek isteriz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Gece gündüz demeden 7 gün 24 saat hizmet veren personel kadrosu ile birlikte fark yaratmaya devam ediyorlar. D-Smart çağrı merkezi çalışanları, günün her saati imdadınıza yetişiyor ve sorularınıza doğrudan yanıt veriyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi önerilerinizi de bu ekibe iletebilir ve değerlendirmeleri adına onlara yardımcı olabilirsiniz.

Bahane üreten ya da sorunlardan kaçmayı tercih eden amatör bir ekip değildir. Tam aksine kendini birçok farklı konuda geliştirmiş olan donanımlı kimselerden bahsediyoruz.

D-Smart, sunduğu hizmet kalitesi ile birlikte iletişim sorunlarını da ortadan kaldırmak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Destek ekibi de bu konuda en önemli örneklerden bir tanesidir ve bağlanarak hizmet almak istediğinizde sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Telesekreter ile muhatap olmak istemiyor ve kampanyalardan haberdar olmayı tercih etmiyorsanız eğer sizler de numarayı tuşladıktan hemen sonra 0 tuşuna basabilir ve personel ile irtibata geçebilirsiniz. Zaman her iki taraf için de kıymetli ancak firma, kampanyalar hakkında bilgilendire yapmak durumunda ve en kolay yöntem de budur.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi tek bir tuş yeterli olacaktır ve sizi personele ulaştıracaktır. Soru ve sorunların yanı sıra başvuru işlemlerinizi ve hatta iptal işlemlerinizi de yine bu ekip aracılığı ile yerine getirebiliyorsunuz. Gerçek insanlardan kurulu olan çağrı merkezi birimi, çözüm üretme konusunda fazlasıyla başarılı ve bu da müşteri memnuniyetini bir adım öne taşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz