Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

1
122

Müşteri sayısını her geçen gün biraz daha arttıran ve bireysel kullanıcıların yanı sıra ticari hesaplar konusunda da bir adım önde olan banka, müşteri hizmetleri konusunda da oldukça başarılı görünüyor. Denizbank müşteri hizmetleri numarası bilgisini paylaşmadan önce banka ile ilgili diğer detayları da konuşalım istiyoruz.

Denizbank müşteri hizmetleri sayesinde tüm konularda bilgi alabilir ve işlemlerinizi kolayca gercekleştirebilirsiniz. Özel sermayeli mevduat bankalarından bir tanesi olan Denizbank, sektörün köklü firmaları arasında yer alıyor ve takvimler 2018’i gösterdiğinde Birleşik Arap emirlikleri merkezli NBD’ye satışı yapılmıştır. Aldığımız bilgilere göre hali hazırda devir işlemleri tamamlanabilmiş değil ve bu konu ile ilgili sorunlar da devam ediyor.

Dijital dünya aracılığı ile bu ekibe ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda Denizbank müşteri hizmetlerine 0 850 222 08 00 numaralı telefonu kullanarak da irtibat kurabiliyor ve işlem yapabiliyorsunuz. Öneri ve şikayetlerinize değer veriyor ve kesinlikle sırt çevirmiyorlar. Az sonra çalışma saatlerinden de bahsedeceğiz ve telefon bankacılığını da konuşacağız.

denizbank-musteri-hizmetleri-numarasi

Denizbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Otomatik yardım ya da robot destek adını verdiğimiz bir sistem söz konusu değildir. Gerçek insanlardan kurulu bir birim ile muhatap oluyor ve soru ve sorunlarınıza daha sağlıklı bir şekilde yanıt alma şansı elde ediyorsunuz. Dijital dünyada gösterdiği başarıyı telefon bankacılığında da kusursuz bir şekilde gösteren Denizbank, çağrı merkezi personellerini de deneyim sahibi insanlardan oluşturuyor ve yaptıkları seçim ile göz doldurmayı başarıyorlar. 7 gün 24 saat hizmet veren bir ekip olduklarını da hatırlatmak isteriz ve dilediğiniz an aramalarınızı yapabiliyorsunuz.

An itibarıyla sesli yanıt sistemini tercih eden bankalardan bir tanesidir ve sizler de bu sistem sayesinde çağrı merkezi çalışanlarına daha kısa süre içerisinde erişim sağlama şansı elde ediyorsunuz. Denizbank müşterisi iseniz eğer maaş kartı ya da kredi kartı numaranız ile ve kimlik numaranız ile de işlem yapma avantajına sahipsiniz. Vakit kaybetmek istemiyorum diyorsanız eğer bir alt başlığa göz atmanızı tavsiye ediyoruz ve bu sayede personele doğrudan ulaşabilecek ve daha hızlı bir sürece imza atma şansı elde edeceksiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

0 850 222 08 00 numaralı telefonu aradıktan hemen sonra sekreter devreye girecek ve bankanın ilgili kampanyalarından söz edecektir. Bu kampanyaları dinlemek istemiyorsanız eğer izlemeniz gereken tuş kombinasyonu “2-1-0” şeklinde olacaktır. Bu numaraları tuşlarken birer saniye aralıklı olarak tuşlamayı deneyin. Telesekreterin konuşmasına fırsat vermediğiniz takdirde sizleri yeniden ana menüye yönlendireceklerdir ve bu da zaman kaybı yaşamanıza neden oluyor.

Yukarıda bahsi geçen tuş kombinasyonları, doğrudan müşteri temsilcisine ulaşmanızı sağlıyor ve binlerce müşteri de bunu tercih ediyor. Diğer bankaların çağrı merkezi birimi ile bir kıyaslama yaptığımızda çok daha profesyonel olduklarını görebiliyoruz ve bu profesyonellik emin olun sizleri de fazlasıyla memnun edecektir.

Denizbank Sesli Yanıt Sistemi

Denizbank çağrı merkezi birimi, hali hazırda sesli yanıt sistemin kullanmaya devam ediyor ve oldukça işlevsel bir çalışmadan bahsediyoruz. Telesekreter karşınıza çıktığı anda talebinizi iletebilirsiniz. En basit örnekle, eğer kart işlemleri yapmak istiyorsanız ‘’Kart işlemleri’’ demeniz yeterli olacaktır ve bu sayede ilgili birime yönlendiriliyorsunuz.

Denizbank müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi zaman zaman algılama konusunda sorun yaşayabiliyor ve bu tür bir sorun yaşadığınızda da bire üst başlıkta yer alan tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Çağrı merkezi birimi aracılığı ile sayısız işlem yapabiliyorsunuz ve en gelişmiş birimlerden biri olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu başarılarını mobil uygulama konusunda da net bir şekilde ortaya koyuyor ve memnuniyetinizi arttırıyorlar.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz