Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası

0
54
finansbank-musteri-hizmetleri-numarasi

Merkez şubesi İstanbul Levent’te bulunan Qnb Finansbank, 1987 yılında kurulmuş ve hali hazırda çalışmalarına devam eden bankalardan bir tanesidir. Finansbank müşteri hizmetleri numarası ile birlikte bu yazımızda, bankaya dair diğer tüm detayları da bulabileceksiniz. Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan banka, kısa süre içerisinde milyonlarca müşteriye ulaşmayı başarmış ve hali hazırda bu sayıyı da arttırmaktadır.

Finansbank müşteri hizmetleri ile dijital ortamda yaptıkları çalışmalar ve müşterilerine sundukları hizmetler incelendiği takdirde öncü firmalardan biri olduğunu da net bir şekilde görebiliyoruz. 2016 yılında Katarlılar ile bir anlaşma yapıldı ve bankanın devir işlemleri başlatıldı. Hali hazırda Qnb adını da isminin önüne alan banka, hizmet kalitesini de bir üst seviyeye taşımış durumda.

Müşteri memnuniyeti onlar için çok özel bir yere sahip ve bu detayı iletişim konusunda da net bir şekilde karşımıza çıkartıyor ve bizlere sunuyorlar. Finansbank müşteri hizmetleri personeline ulaşmak isterseniz eğer sizler de hiç tereddüt etmeden 0 850 222 09 00 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz.

Bu numara üzerinden birçok işlem yapabiliyor ve hatta başvuru işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Telefon bankacılığı konusunda bir adım önde olduklarını da hatırlatmak gerekiyor ve bu da onları daha popüler ve tercih edilir hale getiriyor. Bünyelerinde barındırdıkları Enpara ile de kısa süre içerisinde sayısız insana ulaştılar ve hedeflerini gerçekleştirmeye devam ediyorlar. İletişim kanallarının sayısı bir hayli fazla ve yazımızın sonunda bu detaya da yer vermeye çalışacağız.

finansbank-musteri-hizmetleri-numarasi

Finansbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Çağrı merkezi biriminin her daim aktif olması ve aynı zamanda hizmet veriyor olması gerekir. Bu konuda yalnızca bankaların değil, kurumsal firmaların tamamının aktif bir tutum sergilemeleri gerekiyor. Finansbank müşteri hizmetleri birimini incelediğimizde, 7 gün 24 saat hizmet verdiklerini net bir şekilde görebiliyoruz.

İşini gerçek manada severek yapan ve bu konudaki taleplerinize doğrudan yanıt veren firma, her geçen gün beklentilerinizi biraz daha karşılıyor ve sizleri bir adım öne taşıyor. Soru ve sorunlarınızı ya da önerilerinizi iletmek isterseniz eğer sizler de 0850 222 0900 numaralı telefonu kullanabilir ve personel ile irtibat kurabilirsiniz.

Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet veriyorlar ve bu konuda rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyorlar. Sizler de merak ettiğiniz tüm soruları sorabiliyor ve şikayetlerinizi de detaylı bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Sesli yanıt sistemine sahip olan çağrı merkezi birimi, sizleri de memnun etmeyi başaracak ve sorunlarınıza da en kısa süre içerisinde çözüm üretecektir.

Donanımlı kadrosu ile birlikte şaşırtmıyorlar ve %100 müşteri memnuniyeti adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar. Şimdi dilerseniz, zaman kaybetmemek adına direkt olarak personele ulaşmanın yolunu anlatalım ve bu konuda sizlere de yardımcı olalım.

Finansbank Müşteri hizmetleri Direkt Bağlanma

Telesekreter ve kampanyalardan uzak kalmak istiyor ve bu süreci hızlı bir şekilde geçiştirmeyi tercih ediyorsanız eğer sizler de sesli yanıt sistemine ‘’Müşteri hizmetleri temsilcisi’’ diyebilirsiniz. Bu sayede direkt olarak personele aktarılıyorsunuz ve kampanyaları dinlemek zorunda da kalmıyorsunuz. Tuşlama yaparak personele ulaşmak isterseniz eğer “2-1-0” adımlarını takip etmeniz gerekiyor.

Finansbank müşteri temsilcisi ile Enpara hesaplarınızı da konuşabilirsiniz ve bünyelerinde hizmet veren bir yapılanma olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. İletişim sorunu yaşayacağınızı düşünmüyoruz ve tam aksine daha hızlı hizmet alacak ve sorunlarınızın çözümü için sizler de adımlarınızı atabileceksiniz. Diğer tüm detaylar için hemen şimdi aramalarınızı yapabilir ve gerçek insanlar ile muhatap olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz