İş Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

0
66

Sorularınızı, sorunlarınızı ve isteklerinizi iletebilmeniz adına İş Bankası müşteri hizmetleri numarası başlığı ile karşınızdayız. İlgili iletişim numarasını paylaşmadan önce dilerseniz banka hakkında kısa bilgi ve detayları da aktarmaya çalışalım. Bireysel ve ticari bankacılık hizmetlerinde öncü isimlerden bir tanesi olan İş Bankası, 1924 yılında Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün yönergeleri doğrultusunda faaliyetlerine başlamıştır. Cumhuriyet Döneminin sembollerinden bir tanesi olan banka, aynı zamanda bu dönemin ilk ulusal bankası olarak da karşımıza çıkıyor ve özel bir yere sahip olduğunu da hatırlatmak gerekiyor.

Bankaya dair detayları geride bıraktıktan hemen sonra dilerseniz asıl konumuza dönelim ve müşteri hizmetleri numarasını da notlarımız arasına dahil edelim. 0 850 724 07 24 numaralı telefon, banka müşteri hizmetleri personeline ulaşmanız adına ihtiyacınız olan numaradır. Bireysel müşterilere olduğu gibi firmalara da yine bu numara üzerinden hizmet veriyor ve taleplerinizi de karşılıyorlar.

Müşteri memnuniyeti konusunda öncü ve örnek bankalardan biri olduğunu da hatırlatmak isteriz ve taleplerinizin onlar için ne kadar kıymetli olduğunu da bilmenizde fayda var diye düşünüyoruz.

 İş Bankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Birçok bankada olduğu gibi İş Bankasında da müşteri hizmetleri desteği aralıksız devam ediyor. 7 gün 24 saat boyunca hizmet alabileceğiniz kalabalık bir personel kadrosu ile karşımıza çıkıyorlar ve bu kadro işini gerçek manada kusursuz bir şekilde yapıyor. Her geçen gün bir adım daha ileriye giden ve müşterilerine değer veren banka, iletişim konusunda da bir adım önde yer alıyor diyebiliriz.

Sizler de herhangi bir soru ya da şikayet durumunda bu ekipten yardım alabiliyor ve dakikalar içerisinde çözüm bulabiliyorsunuz. Sizleri yarı yolda bırakacak ya da mağdur edecek bir amatörlük asla ve asla söz konusu değildir. Tam aksine, sorunlarınız en iyi şekilde dinlenecek ve ele alınarak çözüm üretilecektir. Müşteri hizmetleri hattı aracılığı ile para transferi yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz ve yine birçok işlem için bu birimden yardım alabiliyorsunuz.

İş Bankası Müşteri hizmetleri Direkt Bağlanma

Hepimizin zamanı kıymetli ve kurumlar da bunun farkında… İş Bankası, sizlere zaman kaybı yaşatmamak adına kalabalık bir kadro ile hizmet veriyor ve en kısa süre içerisinde bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor. Az sonra bahsedeceğimiz adımları takip ederek sizler de müşteri temsilcisine doğrudan ulaşabilecek ve taleplerinize yanıt alabileceksiniz.

444 02 02 ya da bir diğer iletişim hattı olan 0 850 724 0 724’ü tuşlayarak ilk adımı atabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi ile karşı karşıya geleceksiniz ve yapmak istediğiniz işlemi sesli olarak ilettikten sonra biraz beklemeniz gerekiyor.

Sesli yanıt sistemi sizleri ilgili menüye aktaracaktır ve telesekreter konuşmaya başladığı an “0” tuşuna basarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Zaman kaybı yaşamak istemeyenler için oldukça faydalı bir seçenek ve sizler de bu adımları takip edebilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca çalışmalarına devam eden ve müşterilerinin taleplerine yanıt vermek adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyan müşteri temsilcileri, çözüm üretme konusunda fazlasıyla başarılı bir görüntü sergiliyorlar. Herhangi bir sorun yaşadığınızda şubeye gitme zahmetinden kurtulacaksınız ve emin olun iletişim kanalları aracılığı ile birçok farklı sorunu çözümleyebiliyorsunuz. Bu konuda ilkleri başaran İş Bankası, müşteri memnuniyetini bir adım öne taşıma konusunda kararlı görünüyor ve şimdiye kadar bunu başardıklarını da belirtmek isteriz. Dilerseniz sizler de hemen şimdi İş Bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ve şikayetlerinizi konuşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz