Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
49
mercedes-benz-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Yüksek teknoloji, yüksek konfor, güvenilir araçlarıyla dünyada en çok tercih edilen otomobiller arasında yer alan Mercedes-Benz 1926 yılında Almanya’nın Stutgart kentinde kurulmuştur. Otomotiv Teknolojisine damga vuran marka müşterilerine daha iyi hizmet vermek için müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. Mercedes-Benz Müşteri Hizmetlerine Türkiye’nin her yerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Alman makine mühendis ve motor tasarımcısı olan Carl Friedrich tarafından kurulmuştur. Dünyada en iyi bilinen ve tanınan marka olan Mercedes- Benz 5 farklı kategoride ürettiği otomobil, kamyon, hafif ticari araç, şehir içi toplu taşıma otobüsleri, şehir ve ülkeler arası yolcu otobüsleri ile en popüler ve lüks araçlar arasında yer almaktadır.

Dünyada herkes için büyük öneme sahip olan Mercedes-Benz’ in hikayesi Fransa’nın Nice kentinde başlamıştır. Dönemin Avusturya Başkonsolosu Emil Jellinek’ in Daimler’ in fabrikasına ziyaret sırasında çok beğendiği otomobillerden birini beğenerek satın alır. 2 yıl sonra tekrar fabrikayı ziyaret ettiğinde o dönemlerde yarış otomobili kabul edilen bir araç daha satın alır. Satın aldığı araca büyük kızının ismini Mercedes ismini vermiştir. Nice’ de dönem dönem yapılan araba yarışlarına katılır ve birinci olur. Jellinek’ in Daimler’ e 36 adet otomobil sipariş ederken koşul olarak otomobillere kızı Mercedes’in adının verilmesini istemiştir.

Daimler araçları üretip başarılı bir tüccar olan Jellinek ‘e teslim eder. 1899-1901 yılları arasında araçların tamamını satan Jellinek Daimler’ i etkilemiştir. Daimler ve Jellinek anlaşarak üreteceği araçlara Mercedes adını koymaya karar verirler. 1926 yılından sonra daha güçlü, daha kaliteli araçlar üreterek başarıdan başarıya koşmuştur.

mercedes-benz-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi
mercedes-benz-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Dünyanın en popüler lüks aracı olan Mercedes’in etrafı halkayla çevrilmiş yıldız logosu havada, karada, suda firmanın evrenselliği anlamını taşımaktadır.

Ülkemizde 1967 yılında hizmet vermeye başlayan marka kısa süre içerisinde en çok satış yapan otomobil firmalarından birisidir. Daha çok elit kesime hitap eden araçlar üreterek firma bugünkü konumuna gelmiştir. Yaptığı yenilikler ile binlerce ödül almıştır. Ülkemizde satışı olan otomotiv markasının internet sitesi üzerinden de markanın modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mercedes-Benz Müşteri Hizmetleri

Mercedes-Benz otomobil sektöründe teknolojisi, konforu, sağlamlığı, seri ve güvenilir modelleri ile dünyanın her yerinde bir numara konumunda bulunmaktadır. Mercedes-Benz Çağrı Merkezi Telefon Numarası 444 62 44 aynı zamanda bilgi hattı, yol yardım ve müşteri şikayet hattını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla istek, öneri, soru ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Mercedes-Benz Acil

Aracınızla ilgili herhangi bir sorun, arıza ya da kaza durumunda 24h, 365 gün 24 saat müdahale etmek için Mercedes- Benz tarafından sunulan yol yardım hizmetidir. Yol yardım hizmetini aradığınızda sizi en yakın servis ekibiyle görüştürerek ihtiyaca göre aracınıza yol kenarında hizmet verir ya da en yetkili servise ulaştırır. Aracınızla herhangi bir sorun yaşadığınızda Mercedes-Benz Acil: 444 62 44 numaradan acil yol yardıma ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinden tüm cep telefonlarından kod çevirmeden ürün, servis hakkında bilgi, araç fiyat bilgileri, kampanya bilgileri, bayi iletişim bilgilerini 444 62 44 arayarak Mercedes-Benz Müşteri Hizmetlerinden en kısa sürede MBT yetkilisine ulaşabilirsiniz.

Mercedes-Benz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

444 6 244

Mercedes-Benz Yol Yardım Hattı

444 6 244

Mercedes-Benz Genel Müdürlük Adresi Akçaburgaz Mah. Süleyman Şah Cad.No:2 34522 Esenyurt/İstanbul

Mercedes-Benz Genel Müdürlük Telefon Numarası

0212 867 30 00

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz