Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
73

Samsung 1938 yılında Lee Byung tarafından Güney Kore’de kurulmuş dünyada ve ülkemizde en köklü teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. Samsung teknolojik gelişmeleri yakından takip edip hızla gelişerek günümüze kadar gelmiştir. Herkesin beğendiği ve memnun kaldığı teknoloji markası olan Samsung satış sonrası müşterilerine hizmet sunmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca Samsung Müşteri Hizmetleri telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Diğer adı Samsung Electronics olan marka 2009 yılında tekrardan Kore merkezli olarak kurulan marka Nokia ve Apple ile rekabete girmiştir. 1970 yılına kadar elektirik ürünlerine ağırlık veren marka 1970 sonrasında telefon üretimine ağırlık vermiştir. Samsung Elektronik 2000-2005 yılları arasında rekor büyüme yaparak dünyanın en değerli 2. Markası olarak yer almayı başarmıştır. Avrupa ve Amerika’da tasarım ve teknoloji alanında patent ödülleri de almıştır. Dünyada 88 ülkede satışı yapılmakta olan marka 370 binden fazla kişiye de iş olanağı sağlamaktadır.

Ülkemizde de en fazla tercih edilen teknoloji markasından biri olan Samsung son dönemde elektronik ürünlerin yanı sıra akıllı cep telefonları ve beyaz eşya ürün kategorisini hızlı bir şekilde geliştirerek marka değerini ve Pazar payını da artırdı.  Samsung bulaşık makinası, klima, elektrikli süpürge, çamaşır makinası, bilgisayar, usb flash bellek, monitör ve birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Yeni evlenecekler evini yenileyecek olanlar beyaz eşya, TV ve birçok üründe samsung ürünlerini tercih etmekte. Marka son 6 yıldır, tüm rakiplerini geçerek en fazla TV satışı yapmayı başarmıştır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde en çok tercih edilen markalardan olan Samsung ürününüz hakkında bilgi almak ya da sorularınıza detaylı bir cevap almak istiyorsanız, çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan marka haftanın her günü aktif olarak çalışmaktadır. Haftanın her günü hizmet veren firmanın Çağrı Merkez Numarasını 08:00-22:00 saatleri arasında arayabilir istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Samsung Çağrı Merkezi İletişim Numarası: 444 77 11

Samsung Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Samsung müşterileri ürün satış sonrasında da müşterilerine tüm teknik desteğini müşteri hizmet kanalı ile sağlamaktadır. Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini haftanın her günü 08:00 ile 20:00 saatleri arasında 444 77 11 numaralı telefondan müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Samsung aynı zamanda canlı destek sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Haftanın her günü 09:00 ile akşam saat 20:00 arasında ürününüz hakkında destek alabilirsiniz.

Samsung Şikayet Hattı

Son dönemde akıllı telefon ve elektronik ürünleri ile hemen hemen her eve girmeyi başaran Samsung dünyada da en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Diğer markaların ürünlerinde olduğu gibi Samsung ürünlerinde de bazı sorunlar oluşabilmektedir. Kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunların başında donan ve bozuk klonlanmış İMEİ numaraları problemler yer almaktadır. Samsung ürünlerinde arıza, şikayet, ürün iadesi, bozuk ürün gibi pek çok konuda müşterilerin sorunları ile ilgilenerek müşteri memnuniyetini en üst sıraya koymayı başarmıştır. Samsung ürününüz ile ilgili sorun yaşadığınızda 444 77 11 numaralı telefonu arayarak her türlü şikayetinizi iletebilir sorunlarınıza hızlı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.

Samsung Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli mi?

Samsung müşteri hizmetlerini aradığınızda ek bir ücret ödemezsiniz. Var olan tarifenizin dakikasından kullanırsınız. Tarifeniz yoksa dakika üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Samsung Müşteri Danışmanı

Samsung müşteri danışmanına bağlanmak ve ürününüz hakkında hizmet almak istiyorsanız, 444 77 11 numaralı hattan iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz