Sony Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
73

Teknoloji dünyasının en büyük markalarından biri olan Sony 1946 yılında kurulmuş Japonya merkezli büyük bir teknoloji şirketidir. Türkiye’de de tercih edilen yoğun bir kullanıcı kitlesi olan markanın ürünleri ile ilgili sorun yaşadığınızda Sony Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilir ürün hakkında destek alabilirsiniz.

Sony markasının kurucusu Akito Morita sonradan ismini teleffu olarak değiştirmiştir. Genel merkezi Japonya’nın Tokyo eyaletinde bulunan Sony, faaliyetlerine Tokyo’nun Minato bölgesinden farklı pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır. Teknoloji ya da Japonya denilince akla gelen ilk marka kuşkusuz Sony olacaktır. Sony oyun, eğlence, elektronik, finansal servisler olmak kendi içinde 5 farklı kategorisi ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Elektronik sektöründe ciddi yatırımlar yapan ve sektöründe en büyük tüketici elektronik markası olan Sony çok kültürlü şirketlerden birisidir.  2000’li yıllarda ABD’de yapılan ankette tüketicinin güvendiği en güvenilir marka olarak seçilmiştir. Elektronik sektöründe yenilikçi teknoloji ve ürünler ile zengin dijital deneyimleri ile pek çok ilke imza atan Sony kaliteli ürünlerine karşılık yüksek ücret talep eden markalardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. 2011 verilerine göre 168.000 çalışanı ve 140 milyar dolar geliri bulunan dünyanın en büyük çok uluslu şirketlerinden biri olan Sony tüm globalleşmesine rağmen hala Japon kimliğini de korumaktadır.

Sony, son dönemde üretip geliştirdiği PlayStation serisi, TV ve Xperia akıllı cihazlar ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Mobil cihaz ürünleri ile çalışmalarına devam eden marka, Cihaz kalitesini Arge çalışmaları ile birleştirerek de kullanıcılarına en iyi olanı sunmaktadır.

Türkiye’de de yoğun bir kullanıcı kitlesi olan ve gün geçtikçe de müşteri kitlesini artırmaya devam eden Sony sürekli olarak kendini geliştirmekte ürünler ile ilgili sorunları en aza indirmektedir. Ürün ile ilgi Sony son dönemde ses, müzik ürünleri ve mobil cihaz ürünleri ile dünya da tercih edilen Dünya markalarından olan Sony müşterilerine en iyi deneyim ve hizmeti sunmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Sony Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Sony markanın kendi içinde 3 farklı iletişim numarası bulunmaktadır. Sorununuza uygun numarayı arayabilir, ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Kullanıcılarına en kaliteli en iyi hizmet sunmayı hedefleyen Sony markası kullanıcılarının yaşadığı sıkıntılara Sony çağrı merkezi ile pratik çözümler sunmaktadır.

Sony Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de teknolojinin gelişimine yön veren teknoloji pazarında önemli bir yere sahip olan Sony müşteri hizmetleri faal olarak çalışmakta olup dilediğiniz zaman arama yapabilirsiniz. Sorunlarınıza Müşteri numarasından size en yakın servis ağını öğrenebilir, hızlı çözüm bulabilirsiniz. İletişime geçmeden sorun yaşadığınız ya da bilgi almak istediğiniz cihazın numarası gerekli olacaktır.

Sony Müşteri Hizmetlerine Direk Nasıl Bağlanırım?

Türkiye’nin dört bir yanında mağazası olan ve milyonlarca kullanıcıya hitap eden Sony cep telefonundan fotoğraf makinasına binlerce ürünü bulunan markanın elbette yüzlerce sorunu da çıkmaktadır. Müşteriler ürünleri hakkında bilgi alabilmek için 3 farklı numaradan hizmet alabilirler. Servis ağına pek çok farklı yerlerden ulaşabilirsiniz, yenilikçi ve fark yaratan hizmetleri ile en kolay şekilde teknik destek alabilirsiniz.

Sony 444 76 69 müşteri numarası

SONY Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 76 69 ( Televizyon, Fotoğraf Makinası v.b cihazlar için )

0212 473 77 77 ( Sony akıllı cihazlar için)

444 82 46 (Sony VAIO cihazlar için )

0850 282 59 88

Sony ürünlerini tercih eden kullanıcılar her türlü konuda Sony Müşteri Hizmetleri Numarasını arayarak etkin bir şekilde yararlanabilmektedir. Tecrübeli ve eğitimli çalışanları ile müşterilerin sorunlarına istek ve şikayetlerine teknik hizmet desteği ile anında çözüm sağlamaktadır. Çağrı merkezini hafta içi saat 09:00 ile 18:00 arasında hafta sonları ise sabah 10:00 ile 18:00 arasında arayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz