Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
49
teknosa-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

25 Temmuz 2000 yılında kurulan ve 5 mağazayla hizmet vermeye başlayan Teknosa, Sabancı Holding’in bir alt kuruluşu olarak ülkemizde hizmet vermeye başlamıştır. Teknosa teknolojik ürünlerin alındığı müşteri potansiyelinin fazla olduğu bir firma olduğu için ürün satış sonrasında arıza, ya da teknik desteğe ihtiyacınız olduğunda Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak  yaşadığınız sorunları dile getirebilir, çözüm bulabilirsiniz. Yenilikçi, fark yaratan, yaygın satış kanalı, modern yönetim teknikleri, hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan genç, dinamik ve yeniliklere açık bir firmadır.

Dünyaca ünlü markaları Teknosa güvencesi, kalitesi ve güncel modelleriyle teknoloji severleri en ulaşılabilir fiyat garantisiyle bünyesinde bulabilirsiniz.  Mağaza satışlarının yanı sıra internet üzerinden de satış yapan mağaza, elektronik ürün satışları ile bilişim alışveriş yapmayı sevenlere seçenekler sunmaktadır. ”En uygun fiyat ve en iyi kalite” ilkesi ile yola çıkan Teknosa, bugün 70 ilde 260 mağazası ve 3000’in üzerinde çalışanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Teknosa müşteri hizmetleri ile güvenilirliği, yaygınlığı, ürün çeşitliliği, müşteri memnuniyeti ile çok kısa zamanda istikrarlı bir şekilde büyüme yapmıştır. Teknosa uluslararası Standardizasyon Örgütü tarafından oluşturulan Kalite Yönetim standart belgesi olan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi’ de bulunmaktadır. Fotoğraf makinasından kulaklığa, cep telefonundan elektronik ev aletlerine kadar yüz binlerce ürün yelpazesi bulunan Teknosa yıllardır zirvedeki yerini korumayı başarmıştır. Lenovo, Asus, Apple, Samsung, Casper, Huawei, PS4, İPhone gibi yüzbinlerce marka ve ürünü Teknosa’da bulmak mümkün.

teknosa-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi
teknosa-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Teknosa Müşteri Hizmetleri

Yüzlerce uluslararası markanın binlerce teknoloji ürününü müşterileriyle buluşturan marka müşteri memnuniyetine de son derece önem vermektedir. Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarasından yardım alabileceğiniz gibi size en yakın mağazaya gidip müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz. Müşterilerin sorunlarına çözüm bulmak, ihtiyacını her an karşılamak için iki farklı hizmet kanalı bulunmaktadır. 444 55 99 Teknosa asist ve ürün çeşitliliğine sahip teknosa.com internet mağazası üzerinden 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet vermektedir. İnternet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak şikayet, istek ve öneride bulunabilirsiniz.

Teknosa Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Teknoloji denildiğinde akla gelen ilk isim olmayı başaran Teknosa, üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile dilediğiniz zaman Teknosa Çağrı Merkezi Numarasından yardım alabilirsiniz.  Türkçe olarak tüm detaylara ulaşabileceğiniz çağrı merkezi, müşteri hizmetleri için 444 ya da 0850’li telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra hangi birimle görüşmek isterseniz yönlendirme üzerinden tuşlama yaparak ilerleyebilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarasına Direk Bağlanma

Ülkemizdeki en büyük teknoloji mağaza zincirlerinden olan Teknosa’nın Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma her zaman kolay olmayabiliyor. Müşteri potansiyeli oldukça yüksek olan firmayı aradığınızda karşınıza telesekreter çıkmakta. Ya da yönlendirme yaparak zamanınızı almaktadır. Peki bekleme yapmadan nasıl direk bağlanabilirim? Sorusunun cevabı için tek yapmanız gereken aşağıdaki numarayı arayarak yapmak istediğiniz işlemi seçmek hepsi bu kadar…

0850 222 55 99 numarayı aradıktan sonra hangi işlemi yapacaksanız örneğin: ürün siparişi vermek için “1” numarayı tuşlamak yeterli olacaktır.

Teknosa Şikayet Hattı

Teknosa gibi müşterisi fazla olan firmaların çağrı merkezlerinde yoğunluk oluşabilmektedir. Teknolojik ürün seçiminden sonra da ürün de arıza oluşabilmekte ve teknik desteğe ihtiyaç duyulabilmektedir. 0850 222 55 99 müşteri temsilciliği numarasından istek ve şikayetlerinize çözüm bulabilirsiniz. Müşterilerin karşılaştığı en sık sorunların başında şikayet, öneri, ürün iade, kargonun gelme süresi gibi problemler yer almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz