Thy Müşteri Hizmetleri Numarası

0
50
thy-musteri-hizmetleri-numarasi

Merkezi İstanbul olan hava yolu şirketlerinden bir tanesi de Thy olarak karşımıza çıkıyor. Thy müşteri hizmetleri numarası bilgisi sunmadan önce firma ile ilgili diğer detayları da konuşmak istiyoruz. Bayrak taşıyıcı ulusal hava yolu firması, sponsorluk anlaşmaları ile birlikte adını dünyaya duyurmaya ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Thy müşteri hizmetleri ile bilet fiyatlarını incelediğimizde rakamların diğer firmalara kıyasla çok daha yüksek olduğunu görebiliyoruz ancak hizmet kalitesi de doğru orantılı olarak artış gösteriyor ve bu da firmanın popüler olmasına neden oluyor.

Bilal Ekşi’nin ceo görevinde yer aldığı firma, hali hazırda önemli işlere imza atıyor ve yeniden yapılanması ile birlikte çok daha kurumsal bir kimliğe sahip olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Thy müşteri hizmetleri: 0850 333 0849 numaralı telefonu kullanarak sizler de çağrı merkezi personeline erişim sağlayabilir ve yardım almak istediğiniz konuyu detaylı bir şekilde iletebilirsiniz.

Anadolujet ve Sunexpress’i de bünyesine dahil eden ve çok daha farklı lokasyonlara uçuş hizmeti gerçekleştiren firma, an itibarıyla ülkemizin ve aynı zamanda dünyanın da en büyük hava yolu firmalarından bir tanesidir. Kurumsallık ve profesyonellik konusunda tatmin edici çalışmalara imza atıyor ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yollarına devam ediyorlar. Güven veren bu adresi sizler de tercih edebilir ve uçuşlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

thy-musteri-hizmetleri-numarasi

Thy Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve günün her saati hizmet sağlıyorlar. 7 gün 24 saat iletişim hizmeti alabiliyorsunuz ve rezervasyon işlemlerinizi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon için aramanız gereken numara ise 444 0 849 olarak belirlenmiş durumda.

Çağrı merkezi personeli aracılığı ile yapabileceğiniz çok sayıda işlem var ve check-in işlemlerini de yine bu birim aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Kurumsal ve profesyonel yapıyı öncelikli olarak bu birimde hissedeceksiniz ve firma çalışanlarının telefonda sizlere hitap şekli bile içinizi ısıtacaktır.

Sorun çözme konusunda da fazlasıyla başarılı olduklarını hatırlatmak isteriz ve taleplerinizi ilettiğinizde bunu çok daha net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Thy Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Zaman kaybı yaşatmayacaklarını da hatırlatmak isteriz ve sizleri uzun uzun telesekreter ile muhatap etmiyorlar. Ekstra bir kombinasyon ya da tuşlamaya ihtiyacınız yok çünkü saniyeler içerisinde personel hatta bağlanıyor ve sizinle iletişim kuruyor. Soru ve sorunlarınızın yanı sıra eğer varsa önerilerinizi de yine bu ekip ile paylaşabilirsiniz.

Taleplerinize birçok farklı konuda hızlı bir biçimde yanıt veriyor ve sizleri de memnun etmeyi başarıyorlar. Çağrı merkezi personelinin yanı sıra birçok farklı iletişim kanalı olduğunu da hatırlatmak isteriz ve eğer dilerseniz bu seçenekleri de kullanabilirsiniz.

Thy’nin resmi web sitesini ziyaret ederseniz eğer burada da bir iletişim formunun yer aldığını göreceksiniz. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurup taleplerinizi doğrudan iletme şansı elde ediyorsunuz. Türk Hava Yolları, müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşımak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve bu konuda başarılı olduklarını da görebiliyoruz.

Thy müşteri hizmetleri iletişim kanalları konusunda sayısız alternatif var ve bu sayede sizler de dilediğiniz şekilde hizmet alabiliyorsunuz. Eğer isterseniz mail adreslerine de ulaşabilir ve mail yolu ile de iletişim kurabilirsiniz. Hızlı bir şekilde geri dönüş yapmak adına kalabalık bir personel kadrosu ile çalışmalarına devam ettiklerini de hatırlatmak gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz