Tivibu Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
42
tivibu-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Dijital tv platformu olarak hizmet vermeye devam eden ve Türk Telekom bünyesinde yer alan Tivibu, spor, belgesel, sinema ve çok daha fazlasını kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor. Türk Telekom üyelerine özel avantajlar ile birlikte yine çok uygun fiyatlar sunan bu platformda sizler de yerinizi alabilir ve sayısız kanala tek bir tuş ile ulaşabilirsiniz. Tivibu müşteri hizmetleri numarası paylaşımı yapmadan önce dilerseniz platform hakkında merak edilenleri konuşalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım. Gelişmiş bir dijital platform ve kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşması da oldukça normal.

Tivibu Müşteri Hizmetleri

Tivibu müşteri hizmetleri numarası olan 444 5 375’i kullanarak sizler de çağrı merkezi ekiplerine ulaşabilir ve üyeliklerinizi başlatabilirsiniz. 2010 yılında proje olarak karşımıza çıkan ve kısa süre içerisinde uygulamaya geçirilen bu sistem sayesinde sizler de birçok farklı kanala tek bir tuş ile erişim sağlayabiliyor ve yaşam alanlarınızda daha keyifli vakit geçirme şansı elde ediyorsunuz. İnternet üzerinden sağlanan veri akışı ile birlikte yayınlarına devam eden bu platform, spor severler için de özel bir yere sahiptir ve özellikle Tivibu Spor ekranı sayesinde sizler de birçok farklı mücadeleyi seyretme şansı elde ediyorsunuz. Üyelik ile ilgili merak ettiklerinizi çağrı merkezi personelini arayarak öğrenebilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

tivibu-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi
tivibu-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Tivibu Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Tivibu ailesine katılmak ve sizler de üyelik işlemlerinizi gerçekleştirmek adına en yakın Türk Telekom şubesini ziyaret edebilir ya da dilerseniz tivibu müşteri hizmetleri numarası kile birlikte personele ulaşabilirsiniz. Günün her saati hizmet alabiliyorsunuz ve hafta sonu dahi olsa gerçek bir muhatap bulabiliyorsunuz. Tv anlayışını çok daha farklı ve özel bir boyuta taşıyan bu platform sayesinde sizler de internet bağlantınızın olduğu her noktadan yayınlara ulaşabilecek ve daha eğlenceli vakit geçirme şansı elde edeceksiniz. Kısa süre içerisinde milyonlarca insana ulaşmayı başaran bu dijital platform ile birlikte yüksek rakamlar ödemek zorunda da kalmıyorsunuz.

Tivibu müşteri hizmetleri, haftanın her günü bu konuda sizlere hizmet sunuyor ve merak edilen soruları da detaylı bir şekilde yanıtlıyor. Otomatik yardım ya da robot yardım adını verdiğimiz bir oluşum karşınıza çıkmayacaktır. Tam aksine gerçek insanlar ile muhatap oluyor ve yardım taleplerinize de doğrudan yanıt alma şansı elde ediyorsunuz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Ne Gibi Hizmetler Sunuyor?

Birçok konuda şubeye gitmenize gerek kalmadan sizler de çağrı merkezi personeli aracılığı ile işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. Tivibu müşteri hizmetleri numarası bu konuda sizlere yardımcı olacak ve zaman kazanmanıza da yardımcı olacaktır. Başvurularınızı yapabileceğiniz gibi tarife değişikliği ya da üyelik iptali gibi konularda da hizmet alabiliyorsunuz. Taleplerinize her konuda yanıt veren personel kadrosu, bu işi gerçek manada iyi yapıyor.

Tivibu müşteri hizmetleri numarasını tuşladığınızda sizleri telesekreter karşılamıyor ve hiçbir tuşa basmanıza gerek kalmadan doğrudan gerçek insanlar ile sohbet etmeye başlıyorsunuz. Türk Telekom’un sunduğu en özel hizmetlerden bir tanesidir ve hatta onlara yakışmadığını da belirtmek isteriz. Sizler de başvurularınız için ya da önerileriniz için çağrı merkezi çalışanlarına erişim sağlayabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Üyelikleriniz ile ilgili sormak istediğiniz sorulara da daha sağlıklı yanıt alacaksınız ve emin olun bizim bildiklerimizden çok daha fazlasını biliyorlar. Başvuru ve iptal işlemlerinin yanı sıra yaşadığınız sorunların çözümü ile ilgili de doğru birime yönlendirme yapıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz