Türk Telekom (Avea) Müşteri Hizmetleri Numarası

0
88

Sahip olduğu güçlü alt yapı sayesinde ülkemizin internet ağını ele geçiren ve milyonlarca müşteriye ulaşan Türk Telekom, kısa bir süre önce Avea ile ortaklık kararı almış ve bu karar sonrası iletişimi daha kusursuz bir seviyeye taşımıştır. En çok tercih edilen operatörlerden birine dönüştü ve uygun tarifeleri sayesinde özellikle öğrencilerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Avea müşteri hizmetleri numarası hakkında konuşacağı ve bu operatör ile ilgili yaşadığınız sorunlarda hangi numaradan hizmet alabileceğinize göz atacağız. 444 1 500’ü tuşlayarak sizler de müşteri hizmetlerine bağlanabiliyor ve sorunlarınızı ya da sorularınızı detaylı bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Standart bir ücretlendirme karşınıza çıkıyor ve ekstra ödeme yapmanıza da gerek kalmıyor.

Soru ve sorunlarınızın çözümünde destek alabileceğiniz birçok farklı birim var ve çağrı merkezi de bunlardan bir tanesidir. Hızlı işlem yapmak istiyorsanız eğer ne yazık ki bu mümkün değil çünkü yoğun bir çalışma durumu söz konusu ve hatlar sürekli olarak dolu görünüyor. Birkaç dakika bekledikten sonra gerçek bir insan ile muhatap olacaksınız. Bunu belirtmemizdeki asıl neden ise otomatik ya da robot yardım olmadığını hatırlatmak olacaktır.

Türk Telekom müşteri hizmetleri çalışanları, alanında uzman isimlerden oluşuyor ve bu birim ile konuşmaya başladığınızda sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Türk Telekom (Avea) Müşteri Hizmetleri Aramalarında Ücret Ödüyor muyum?

Az önce de ifade ettiğimiz gibi sabit hat ücretlendirmesi ile karşı karşıyasınız ve ekstra bir ödeme yapmıyorsunuz. Eğer faturalarınızda dakikalarınız varsa eğer ödeme yapmanıza da gerek kalmayacaktır. Bedava dakikalarınız da yine bu aramalarda devreye giriyor ve öncelikli olarak bedava dakikalarınız kullanılıyor.

Türk Telekom, taleplerinize her konuda en iyi şekilde yanıt verebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Müşteri hizmetleri personelinin tavrını gördüğünüzde ne demek istediğinizi daha iyi anlayacak ve bize de hak vermiş olacaksınız. Bu başarılı ekip sayesinde soru ve sorunlarınızın yanıt ve çözümleri de daha hızlı ve profesyonel bir hal alıyor.

Türk Telekom (Avea) Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Kalabalık personel kadrosu sayesinde zaman sorunu yaşatmıyorlar. Herhangi bir saat kısıtlaması yok ve sizler de hafta sonu ya da gecenin bir yarısı bu ekip ile iletişime geçebiliyorsunuz. Bahane üretmek ya da sorunları ört bas etmek gibi bir niyetleri yok. Tam aksine size en iyi olanı sunmak ve sorunlarınızı ortadan kaldırmak adına buradalar.

Gerçek bir çağrı merkezi deneyiminden bahsetmek mümkün ve zaten dijital dünyayı da araştırırsanız ne demek istediğimizi anlamanız uzun sürmeyecektir. Bu işi severek yapan deneyim sahibi kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyetini de kusursuz bir seviyeye taşımayı başarıyorlar.

Çalışma saatleri diye bir kısıtlama yok çünkü dönüşümlü olarak çalışıyor ve telefon başında yerini alıyorlar. Hafa içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet veriyorlar ve bu konuda sizleri herhangi bir şekilde mağdur etmiyorlar. Hızlı hizmet almak ve sorunlarınızın çözümlenmesini istiyorsanız eğer ilgili numarayı tuşlayabilir ve hemen şimdi bağlanabilirsiniz.

Kurumsallık ve özellikle profesyonellik konusunda bir adım öndeler ve bu bağlamda örnek teşkil ettiklerini de unutmamak gerekiyor. Merak ettiğiniz sorular ya da anlık yaşadığınız sorunlar varsa eğer hiç tereddüt etmeden Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Bahaneler üreten ya da üyelerinin yüzüne telefon kapatan ukala personeller bu adreste karşınıza çıkmıyor. Emin olun sizler de aldığınız hizmetten fazlasıyla memnun kalacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz