Vestel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1
80
vestel-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

1984 yılında Asil Nadir tarafından kurulan Vestel, gerek yurt içinde gerek yurt dışında beyaz eşyadan küçük ev aletlerine müşterilerine geniş ürün gamı sunmaktadır. Türkiye’ nin önde gelen markalarından biri olmayı başaran firmanın ürünü ile ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda Vestel müşteri hizmetleri telefon numarasını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Zorlu Grubu tarafından satın alınan Vestel 1994 yılında Zorlu Holding’ in bünyesine katılmıştır. Markanın 18’ i yurt dışında olmak üzere 28 şirketten oluşan küresel şirket topluluğudur. Üretim yeri Manisa’ da olup, 1.3 milyon metrekare üzerinde kurulu üretim tesisi bulunmaktadır. Vestel City tek lokasyonda üretim yaparak Avrupa’ nın en büyük endüstri komplekslerinden biridir. Ülkemizde bir çok şehirde şubesi bulunan Vestel’ in SEG, Regal, Luxor, Nexon, Servis, Electra, Dikom, Windsor, Finlux gibi markalar bünyesinde bulunmaktadır.

16 bin çalışanı ile Avrupa TV pazarında 2. Sırada beyaz eşyada ilk 5’ te yer alan Türkiye için önemli bir gücü temsil eden Vestel, ülkemizin simgesi ve gururu olmayı başarmıştır. National Geographic Mega Fabrikalarına konu olan ilk ve tek Türk fabrikası olmuştur. Ülkemizin yerli gururu olan marka, ŞikayetVar  A.C.E Awards 2019 yılında Diamond ödülü ile 6 yıldır müşteri memnuniyetinde birinciliği kimseye bırakmamıştır.

Vestel Müşteri Hizmetleri

Beyaz eşya, ses ve görüntü üniteleri, havalandırma, ses aygıtları, medya ürünleri, elektronik cihazlar gibi pek çok kategoride hizmet vermektedir. Pek çok kategoride hizmet veren markanın 63 milyon dolar net geliri bulunmaktadır. Tüketici elektroniği ve beyaz eşyada ODM ( Original Design Manufacturer ) – Özgün tasarım üreticilerinden birisi olan marka 155 ülkeye ihracat yapmış ve son 21 yıldır üst üste şampiyon olmayı başarmıştır.

vestel-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi
vestel-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi

Üretim yetkinlikleri, Ar-Ge ve inovasyon gücü, kalite standartları ile her geçen gün büyümeye devam marka ülke ekonomisi için de önemli gücü temsil etmektedir. Dünyada Ar-Ge harcaması yapan ilk 1000 firma arasında yer almaktadır. Ayrıca ülkemizin ilk yerli cep telefonu olan Vestel Venüs’ü üretmiş olan bir firmadır.

Vestel Çağrı Merkezi Telefon Numarası

2012’den bu yana müşteri memnuniyetini artırmaya ağırlık veren marka,  satış sonrası hizmette ürün sıkıntısı yaşanan problemler için Vestel çağrı merkezi telefon numarası 0850 222 41 23’ü arayarak iletişim kurabilirsiniz. 350’den fazla servis ağı ile sektörde lider olan Vestel, tablet, beyaz eşya, küçük ev aletleri ve daha birçok ürün çeşidi bulunmaktadır. Markanın müşteri temsilcisine bağlanarak teknik destek alabileceğiniz gibi istek, görüş, şikayet gibi görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Vestel Capcanlı Destek

Vestel, internet sitesini ziyaret eden müşterilerine ürün ile ilgili bilgi, sorunlarına hızlıdan çözüm bulabilmek için anında mesajlaşma sistemi ile telefonda görüşür gibi bilgi alabileceği bir hizmet sunmaktadır. Canlı destek hattında müşteri temsilcileri ile anında mesajlaşarak sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Capcanlı Destek hattına 7/24 ulaşabilirsiniz.

Vestel Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

İleri teknolojisi ve güvenilir olması, ile müşteri kitlesi fazla olan markanın müşteri hizmetlerine bağlanmak her zaman kolay olmayabiliyor. Kullanıcılarına en iyi ürünleri ekonomik olarak sunan markanın geniş bir çağrı merkez ağı bulunmaktadır. Ürününüz ile ilgili problem yaşadığınızda ya da kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumda Vestel müşteri hizmetlerine direk bağlanarak müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. 0850 222 4 123 numarasından ulaşabilirsiniz. Vestel müşterilerine WhatsApp üzerinden de hizmet vermektedir. WhatsApp üzerinden ulaşmak için 0536 075 4 123 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum

  1. Geçen sene Toprak Teknik’e Vestel Smart Tv. mi tamire gönderdim. Bana Elektrik beslemesinde bir hata olduğunu ve parçayı değiştirmeyip tamir edeceklerini söylediler ve 250.-TL ücret aldılar. Televizyonum tamirden geldikten bir hafta sonra yanlarda diklemesine kahverengimsi çizgiler çıktı. 21.02.2020 tarihinde televizyonum gene bozuldu. akşam kapattığımda bir şey yoktu. Bu sabah çalışmadı. Servis geldi hatanın gene elektrik beslemesinden dediler. Televizyonu servise götürdükten sonra Ana kartta arıza var diyerek 650.- TL tamir ücreti talep ettiler. Ben emekli 2.300.-TL maaş alan kirada oturan birisiyim. benim bu ücreti ödemem mümkün değil. Evde arızayı başka söyleyip ,serviste başka söyleniyor. Bu doğru değil. Bana yardımcı olmanızı rica ederim . Saygılarımla EROL DAĞDEMİR Tel: 0532 234 1331

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz